Eagle eSmart debiutuje na targach ITM Polska 2016

20.06.2016 - 10:06

Nowa wycinarka firmy Power-Tech już dostępna, jej premiera odbyła się podczas targów ITM Polska 2016.

W trakcie targów ITM Polska 2016 miała miejsce premiera nowej serii wycinarek laserowych Eagle eSmart produkcji firmy Power-Tech.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 7-10 czerwca były organizatorem targów przemysłowych ITM Polska 2016. Firmy biorące udziałw  tych targach Innowacji, Technologii oraz Maszyn to elita branży, które to rozwijają się szybciej od konkurencji. Na stoisku targowym Eagle zaprezentowano debiutującą wycnarkę z nowej serii eSmart.

 

Inżynierowie firmy Power-Tech wyszli naprzeciw wymaganiom dzisiejszych przedsiębiorstw projektując kolejną serię wycinarek laserowych w technologii lasera fiber. Eagle eSmart debiutujące na targach to propozycja głównie dla tych, którzy potrzebują ekonomicznej, prostej w obsłudze maszyny zajmującej jednocześnie niewiele miejsca na hali produkcyjnej.

 

Wycinarki z serii Eagle eSmart osiągają prędkości cięcia do 120 m/min oraz przyspieszenia rzędu 2G. Maszyny oferowane są z laserem fiber o mocy od 1 do 4 kW.

 

Urządzenia z tej serii z pewnością sprawdzą się w parku maszynowym firm produkcyjnych, które mogą pozwolić sobie na posiadanie technologii laserowej w swoim przedsiębiorstwie. Eagle eSmart świetnie poradzi sobie z wycinaniem krótkich i długisz serii oraz efektywnie tnie pojedyncze detale na potrzeby firm.

 

Premiera nowej wycinarki laserowej eSmart odbyła się w towarzystwie Prezesa wspomnianych wcześniej Międzynarodowych Targów Poznańskich - Przemysława Trawy. Uroczyście uruchomił nową maszynę na targach ITM Polska 2016.

 

cofnij

Skontaktuj się

ul. Nowomiejska, 78-600 Wałcz