Dotacje

Szanowni Państwo,

 

 

w związku z planowanym uczestnictwem jako Wnioskodawca w konkursie w ramach poddziałania 2.3.2. Bony na innowacje dla MŚP Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 oraz obowiązkiem dokonywania zakupów zgodnie z zasadą konkurencyjności, firma POWER-TECH JANUSZ MARCIN EJMA z siedzibą w Wałczu zaprasza do składania ofert cenowych dotyczących wykonania usługi badawczo-rozwojowej, polegającej na opracowaniu koncepcji innowacyjnych napędów liniowych z wykorzystaniem nowych materiałów elektrotechnicznych, przeznaczonych do wypalarek laserowych do obróbki metalu.
 

 

 

Oferty należy złożyć do dnia 28 lipca 2016 r. do godziny 12.00. Szczegóły zapytania znajdują się w załączeniu niniejszej wiadomości wraz formularzem ofertowym i załącznikami.

 

 

 

Załączniki do pobrania:

 


 

Polityka firmy dotycząca wykorzystania najnowszych technologii pozwoliła nam na realizacje inwestycji przy udziale środków z Unii Europejskiej na kwotę ponad 3 mln EUR.

 

Wszystkie dofinansowania zostały przyznane na zaawansowane technologicznie projekty czego wynikiem są nowoczesne produkty firmy oraz usługi dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Środki zostały przeznaczone na zakup maszyn, technologii, oprogramowania oraz uruchomienie produkcji.

 

Koncept systemu wycinania laserowego do konkursu o środki z UE był tak zaawansowany technologicznie, że firma wygrała konkurs mimo dużej konkurencji. Eksperci ocenili rozwiązania zastosowane w serii maszyn eVision jako innowacje technologiczną w skali świata co oznacza, że takie maszyny nie były wcześniej budowane na świecie.

Galeria zdjęć

Dotacje Dotacje Dotacje Dotacje Dotacje
cofnij

Skontaktuj się

ul. Nowomiejska, 78-600 Wałcz